Třetí setkání dámského klubu

25.03.2012 21:01

 

Milé dámy a kamarádky,

třetí dámský klub se konal v jarní náladě, kromě kalendáře nám přálo i krásné počasí.

Proto  první přednáška, kterou měla MUDr. Petra Samková, vedoucí kliniky Avienclinic   / www.avienclinic.cz  / nám připomněla, že se pomaličku blíží léto, dovolené a hlavně opalování. Dozvěděly jsme se,  proč  je nutné se před sluncem chránit a čím, jaká je prevence před škodlivými účinky slunečního záření, jak nás mohou mateřská znaménka znepokojit a jaké používat ochranné faktory.  Mnohé ženy si  bez letního zhnědnutí pleti dosud svůj život neuměly představit,  ale   možné následky  z nechráněného slunění  všechny  zúčastněné přesvědčily v tom,  že je lepší být zdravá a bílá než rizikově opálená. Navíc, od určitého věku snědá kůže přidává léta!.

 PhDr. Zuzana Lufinková, obchodní ředitelka společnosti Auviex  / www.auviex.cz / nás zavedla do historického města Český Krumlov a představila nám program festivalu MHF Český Krumlov. Společnost Auviex,s.r.o. věnovala našim členkám krásný dárek v podobě stříbrné karty, která umožňuje  využívat různé výhody při návštěvě tohoto festivalu.  Vypadá to, že karty využije hodně členek!

Třetím hostem byl astrolog Herold Bayer / www.astrohb.freepage.cz /.  Uvedl nás do světa planet a hvězd, předurčil, co nás čeká v budoucnu a popsal charakteristiky jednotlivých znamení. Do konce klubového setkání pak jednotlivým dámám odpovídal na soukromé otázky a  předpovídal, jaký osud je čeká.

Opět všechny dámy potěšily prodejní prezentace. Společnost JwL Jewellery / www.jwl.cz / nabízela nádherné šperky z perel a polodrahokamů. Společnost United Drinks, s.r.o. / www.united-drinks.cz /  umožnila ochutnávku vynikajícího costarického rumu. Harmonizační koutek Ing. Renaty Baroňové

/ www.freia.cz  / přinesl seznámení s Bachovou květovou terapií a antistresovými orgonity. Lucie Faltýnková / www.increativ.cz / nás pozvala na kurzy ručních prací. Tým děvčat z MARY KAY nás opět krásně nalíčil a poradil jarní trendy.

Děkujeme vám za stálou přízeň a budeme se těšit na letní setkání v červnu. Vaše Jana a Věra