Druhé setkání...

04.01.2012 23:22

 

Milé dámy a kamarádky,

-druhý Enjoy- in Club  se konal mikulášsky 6. prosince opět v hotelu Parkhotel. Z prvního klubu jsme se poučily a tak jste ocenily, že při programu  můžete sedět.  Scházet jsme se  začaly před šestou a ty, které přišly první, byly nalíčeny týmem Mary Kay.

Yvette Demartini je specialistka na zdravou výživu, studovala ayurvedu, čínské léčitelství, a zajímá se o nové výzkumy v oblasti výživy jako například metabolic nebo dělená strava.  Sdělila nám zajímavé informace ze světa výživy, které možná známe vytržené z kontextu, ale ne v souvislostech, jak nám je poutavým způsobem podala. Všechny účastnice její přednášky  se do obchodu s potravinami nevydají bez brýlí a budou pečlivě číst informace psané velikostí písma pro bystrozraké. Těšíme se, že při příštích setkáních se  dozvíme  ještě  něco  o Home&life styling, to je v jejím podání kombinace interiérového designu a psychologie.

 Laddi Orinnelli je kartář a  vysvětlil nám, co  čeká všeobecně Českou republiku v novém roce. Je logické, že se každá ze všeho nejvíc zajímá o svůj osud a  tak zájem o osobní konzultaci projevily téměř všechny dámy. Ty, na které se dostalo ještě večer, nevěřícně kroutily hlavou, jak je možné, co všechno  ví a úplně přesně.

Obchodní ředitelka  Mary Kay  Dagmar Brandlová potěšila dámy dárkem a  pak se ty,  na které se nedostalo v počátku, zase dostaly do příjemných rukou a  skvělého zkrašlovacího umu jejího  odborného týmu. Líčení je samozřejmě spíše bonbonkem, dámy  dostaly informace, jak nejlépe zacházet se svou pletí.

Paní Ing. Jitka Marková  představila  oblékací kabelky – nač jich mít ve skříni deset, když stačí jedna s několika „převleky“. Oblékací kabelky  firmy MICHE  Bag si pak dámy vyzkoušely osobně.

Šálek prémiové kvality TeeGschwendner představila jednatelka společnosti Markéta Puzrlová a  byl znamenitý.  Mnohé z vás využilo příležitost ochutnat to nejlepší a nejchutnější ze světové produkce čaje, který se hájí zárukou původu a BIO kvalitou.

Jednou z nejvytíženějších žen byla opět Ivana Kalenská, která celý večer skvostně masírovala.   Největší slast působila  indickou masáží hlavy a obličeje a těm, co se hroutí u psacího stolu, narovnala záda počítačovou masáží.

Při komornějším setkání jsme také měly příležitost se vzájemně poznat a představit. Máme radost, že jste  projevily spokojenost s náplní Enjoy- in  Clubu a těšíme se s vámi na jaro.

Ještě jednou zdůrazňujeme, co řekla  Jana – klub je otevřen vašim nápadům a námětům a my je budeme rády realizovat.

Pište na adresu enjoyinclub@centrum.cz nebo niklova.jana@centrum.cz

Milé dámy a kamarádky, přejeme vám šťastný a úspěšný rok 2012, hodně zdraví, spokojenosti a splněných přání      

                                                                                  Jana a Věra

 

Fotografie z našeho druhého setkání